Speelschema WK 2022

01.05.2022

Geschreven door Niño

Het WK 2022 vindt plaats in Qatar van 21 november tot en met 18 december. Hier vind je alle informatie over het programma en nog veel meer.

Eerst is er een groepsfase waarin de 32 teams strijden om de twee plekken in elk van de acht groepen om door te gaan naar de achtste finales. Na de groepsfase is het een knock-outtoernooi waar de winnaar zich plaatst voor de volgende ronde totdat er op 18 december een WK-winnaar is.

  • Groepsfase: 21 november - 2 december
  • Achtste finales: 3-6 december
  • Kwartfinales: 9-10 december
  • Halve finale: 13-14 december
  • Kleine finale: 17 december
  • Finale: 18 december

De openingswedstrijd is tussen Senegal en Nederland en wordt gespeeld om 13.00 uur lokale tijd. Qatar is UTC+3, dus onthoud het tijdsverschil wanneer je jouw voetbalprogramma voor die dag plant.

Hier zie je het hele programma voor het WK 2022.

WK Groepsfase speelschema


Maandag 21 november

Groep A
Senegal v Nederland — Al Thumama Stadium (13.00 uur)
Qatar v Ecuador — Al Bayt Stadium (19.00 uur)

Groep B
Engeland v Iran — Khalifa International Stadium (16:00 uur)
VS v Wales/Schotland/Oekraïne - Ahmad Bin Ali Stadium (22.00 uur)

Dinsdag 22 november

Groep C
Argentinië v Saoedi-Arabië — Lusail Stadium (13.00 uur)
Mexico v Polen — Stadium 974 (19.00 uur)

Groep D
Denemarken v Tunesië — Education City Stadium (16:00 uur)
Frankrijk v Peru/VAE/Australië — Al Janoub Stadium (22.00 uur)

Woensdag 23 november

​​Groep E
Duitsland v Japan — Khalifa International Stadium (16:00 uur)
Spanje v Costa Rica/Nieuw-Zeeland — Al Thumama Stadium (19.00 uur)

Groep F
Marokko v Kroatië — Al Bayt Stadium (13.00 uur)
België v Canada — Ahmad Bin Ali Stadium, 22:00 uur

Donderdag 24 november

Groep G
Zwitserland v Kameroen — Al Janoub Stadium (13.00 uur)
Brazilië v Servië — Lusail Stadium (22.00 uur)

Groep H
Uruguay v Zuid-Korea — Education City Stadium (16:00 uur)
Portugal v Ghana — Stadium 974 (19:00 uur)

Vrijdag 25 november

Groep A
Qatar v Senegal — Al Thumama Stadium(16.00 uur)
Nederland v Ecuador — Khalifa International Stadium (19.00 uur)

Groep B
Wales/Schotland/Oekraïne v Iran — Ahmad Bin Ali Stadium (13.00 uur)
Engeland v VS — Al Bayt Stadium (22.00 uur)

Zaterdag 26 november

Groep C
Polen v Saoedi-Arabië — Education City Stadium (16:00 uur)
Argentinië v Mexico — Lusail Stadium (22.00 uur)

Groep D
Tunesië v Peru/VAE/Australië — Al Janoub Stadium (13.00 uur)
Frankrijk v Denemarken — Stadium 974 (19.00 uur)

Zondag 27 november

Groep E
Japan v Costa Rica/Nieuw-Zeeland — Ahmad Bin Ali Stadium (13.00 uur)
Spanje v Duitsland — Al Bayt Stadium (22.00 uur)

Groep F
België v Marokko — Al Thumama Stadium (16u)
Kroatië v Canada — Khalifa International Stadium (19.00 uur)

Maandag 28 november

Groep G
Kameroen v Servië — Al Janoub Stadium (13.00 uur)
Brazilië v Zwitserland — Stadium 974 (19:00 uur)

Groep H
Zuid-Korea v Ghana — Education City Stadium (16:00 uur)
Portugal v Uruguay — Lusail Stadium (22.00 uur)

Dinsdag 29 november

Groep A
Nederland v Qatar — Al Bayt Stadium (19.00 uur)
Ecuador v Senegal — Khalifa International Stadium (19.00 uur)

Groep B
Iran v VS — Al Thumama Stadium (22.00 uur)
Wales/Schotland/Oekraïne v Engeland — Ahmad Bin Ali Stadium (22.00 uur)

Woensdag 30 november

Groep C
Polen v Argentinië — Stadium 974 (22.00 uur)
Saoedi-Arabië v Mexico — Lusail Stadium (22.00 uur)

Groep D
Peru/VAE/Australië v Denemarken — Al Janoub Stadium (19.00 uur)
Tunesië v Frankrijk — Education City Stadium (19.00 uur)

Donderdag 1 december

Groep E
Japan v Spanje — Khalifa International Stadium (22.00 uur)
Costa Rica/Nieuw-Zeeland v Duitsland — Al Bayt Stadium (22.00 uur)

Groep F
Kroatië v België — Ahmad Bin Ali Stadium (19.00 uur)
Canada v Marokko — Al Thumama Stadium (19.00 uur)

Vrijdag 2 december

Groep G
Servië v Zwitserland — Stadium 974 (22.00 uur)
Kameroen v Brazilië — Lusail Stadium (22.00 uur)

Groep H
Ghana v Uruguay — Al Janoub Stadium (19:00 uur)
Zuid-Korea v Portugal — Education City Stadium (19.00 uur)

Achtste finales


Zaterdag 3 december
Wedstrijd 49 — Groep A winnaar v Groep B runner-up — Khalifa International Stadium (19:00 uur)
Wedstrijd 50 — Winnaar groep C v tweede plaats in groep D — Ahmad Bin Ali Stadium (22.00 uur)

Zondag 4 december
Wedstrijd 51 — Winnaar Groep B tegen Groep A runner-up — Al Bayt Stadium (22.00 uur)
Wedstrijd 52 — Groep D-winnaar v Groep C runner-up — Al Thumama Stadium (19:00 uur)

Maandag 5 december
Wedstrijd 53 — Winnaar Groep E tegen Groep F runner-up — Al Janoub Stadium, (19:00 uur)
Wedstrijd 54 — Winnaar Groep G tegen tweede plaats Groep H — Stadium 947, 22:00 uur

Dinsdag 6 december
Wedstrijd 55 — Winnaar Groep F tegen Groep E runner-up — Education City Stadium (19:00 uur)
Wedstrijd 56 — Winnaar Groep H v Tweede plaats Groep G — Lusail Stadium (22.00 uur)

Kwartfinale


Vrijdag 9 december
Wedstrijd 57 — Winnaar wedstrijd 49 v Winnaar wedstrijd 50 — Lusail Stadium (22.00 uur)
Wedstrijd 58 — Winnaar wedstrijd 53 v Winnaar wedstrijd 54 — Education City Stadium (19:00 uur)

Zaterdag 10 december
Wedstrijd 59 — Winnaar wedstrijd 51 v Winnaar wedstrijd 52 — Al Bayt Stadium (22.00 uur)
Wedstrijd 60 — Winnaar wedstrijd 55 v Winnaar wedstrijd 56 — Al Thumama Stadium (19:00 uur)

Halve finale

​​

Dinsdag 13 december
Wedstrijd 61 — Winnaar wedstrijd 57 v Winnaar wedstrijd 58 — Lusail Stadium (22.00 uur)
Woensdag 14 december
Wedstrijd 62 — Winnaar wedstrijd 59 v Winnaar wedstrijd 60 — Al Bayt Stadium (22.00 uur)

Kleine finale

​​
Zaterdag 17 december
Wedstrijd 63 — Khalifa International Stadium (19:00 uur)

Finale


Zondag 18 december
Wedstrijd 64 — Lusail Stadium (19:00 uur)

Zondagavond 18 december zit elke voetbalfan ter wereld aan de buis gekluisterd om te zien welk team de wereldbeker mee naar huis neemt. Wordt het Brazilië of Frankrijk of kan een van de andere grote teams het mee naar huis nemen of staan ​​we dit jaar voor een verrassing? Dat is de vraag.