Unisport FC Members | Je staat als eerste in de rij

01.11.2023

Geschreven door Marika

Member November is terug! Deze maand geven we al onze leden exclusieve toegang tot ons Unisport FC-universum. We hebben een maand vol speciale beloningen en voordelen voor je samengesteld als dank voor je lidmaatschap bij Unisport FC.

Exclusieve ledenvoordelen

Member November draait om onze Unisport FC-leden en het vieren van de voetbalgemeenschap. Het hele jaar door kun je profiteren van unieke ledenvoordelen, exclusieve producten, giveaways en meer van wat voetbaldromen waarmaakt.


- Een exclusieve online kortingscode van 25% die je kunt gebruiken op nieuwe producten
- Gratis bedrukking op je voetbalschoenen
- Win kaartjes voor geweldige voetbalwedstrijden & meer
- Neem deel aan exclusieve evenementen en weggeefacties
- Toegang tot Jersey Lab
- Toegang tot exclusieve producten alleen voor leden
- Maak een verlanglijst met je favoriete producten
- Sneller bestellen met opgeslagen adresgegevensNog geen lid? Dat is geen probleem. Als lid van Unisport FC heb je als eerste toegang tot unieke voordelen, zoals exclusieve producten, ervaringen en nieuws van Unisport. En het is helemaal gratis.


Meld je aan voor Unisport FC Login op je FC account

Exclusieve vouchercode

Deze is voor jullie allemaal! We willen jullie, onze leden, bedanken dat jullie deel uitmaken van onze Kleedkamer en dit allemaal mogelijk maken, door jullie een exclusieve 25% korting op nieuwe producten te geven. Controleer je inbox of spam-map, je hebt een vouchercode in afwachting. Als je lid bent, maar je hebt je uitgeschreven, werk dan je profiel bij en schrijf je opnieuw in voor de nieuwsbrief. De voucher is geldig voor producten op Unisportstore.nl en alleen voor eenmalig gebruik in onze online winkel.

Als je een nieuwe lid bent, ontvang je de vouchercode wanneer je een account aanmaakt. Je kunt je voucher niet inwisselen als je je Unisport-lidmaatschap hebt opgezegd. Je moet je opnieuw registreren bij Unisport FC, als je de kortingscode wilt inwisselen.


Meld je aan voor Unisport FC

Gratis bedrukking op je voetbalschoenen

We bieden leden gratis bedrukking op alle voetbalschoenen. Als je een nieuw paar voetbalschoenen van Unisport koopt, kun je ze personaliseren met je naam, nummer, emoji of vlag - net als de profs.

Als je bent ingelogd als lid, hoef je niets te betalen voor het personaliseren van je voetbalschoenen. De prijzen worden automatisch aangepast.


Personaliseer je nieuwe voetbalschoenen

Exclusieve Member Sale

Wat is er beter dan je klaarmaken? Tot wel 50% korting krijgen op onze eersteklas selectie voetbaluitrusting. Unisport leden kunnen tot wel 50% besparen op voetbalschoenen, sportkleding en mode van de grootste merken. Unisport biedt populaire producten voor mannen, vrouwen en kinderen. Dus grijp je kans tijdens Member November. We hebben hier een aantal van onze beste deals verzameld.


Find member deals on sale