Unisport Members | Jij bent de eerste in de rij

01.11.2022

Geschreven door Niño

Deze maand geven we al onze leden exclusieve toegang tot ons Unisport FC universum. We hebben een maand met speciale beloningen, voordelen en competities voor je samengesteld als bedankje dat je deel uitmaakt van Unisport FC.

Ledenvoordelen

Ben je nog geen lid? Dat is geen probleem. Als Unisport FC lid, krijg je als eerste toegang tot unieke voordelen, voorhang tot exclusieve producten, ervaringen en nieuws van Unisport. En het is helemaal gratis.


- Toegang tot exclusieve producten
- Een exclusieve online vouchercode van 25% die je kan gebruiken voor nieuwe producten
- Bewaar je favoriete producten
- Volg je bestellingen gemakkelijk online
- Bekijk je bestelgeschiedenis
- Download facturen als PDF
- Sneller afrekenen zonder adresgegevens opnieuw te typenJoin Unisport FC Log in op je FC account

Exclusieve kortingscode

Deze is voor jullie allemaal! We willen onze leden bedanken dat jullie deel uitmaken van onze kleedkamer en dit allemaal mogelijk maken door jullie een exclusieve korting van 20% op nieuwe producten te geven. Controleer je inbox en spammap, er wacht een kortingscode op je. Als je lid bent, maar je hebt je afgemeld, werk je profiel bij en schrijf je opnieuw in voor de nieuwsbrief. De kortingscode is van toepassing op producten op Unisportstore.nl en goed voor eenmalig gebruik in onze online winkel.

Als je een nieuwe lid bent, ontvang je de kortingscode wanneer je een account aanmaakt. Je kan je kortingscode niet inwisselen als je je Unisport-lidmaatschap hebt opgezegd. Je moet je opnieuw registreren bij Unisport FC,als je de kortingscode wilt verzilveren.


Join Unisport FC

Exclusieve Sale

Wat is er beter dan nieuwe uitrusting? Krijg tot wel 50% korting op onze premium selectie voetbaluitrusting, voetbalschoenen, sportkleding en mode van enkele van de grootste merken. Unisport biedt populaire producten voor zowel mannen, vrouwen als kinderen. Dus ga je gang en shop nu tijdens Member November. We hebben hier enkele van onze sterkste deals verzameld.


Bekijk nu de ledendeals

Win je favoriete producten

Log in en voeg je favoriete producten toe aan je 'Mijn favorieten' om kans te maken op AL je favoriete producten te winnen. Eind november, 30 november, trekken we een gelukkige winnaar. De winnaar wordt gekozen en rechtstreeks gecontacteerd.

Je ontvangt ook updates wanneer je favoriete producten korting hebben. Win-win situatie.


Ga naar je favorieten

Win geweldige voetbalprijzen!

Unisport FC is voor iedereen. De club die je voetbaldromen tot leven brengt en in november kunnen alle leden geweldige prijzen winnen en beloond worden!

Win een jaarvoorraad voetbalschoenen

Het kan nog gekker. Je kan namelijk een jaarvoorraad voetbalschoenen winnen uit het nieuwste pack van elk merk naar keuze, de prijs omvat vier paar schoenen: een paar FG/AG-, zaal-, turfschoenen en een paar sneakers!
Het enige wat je hoeft te doen is in november een review te schrijven over je laatst gekochte voetbalschoenen. Vind je bestelde voetbalschoenen hier, ga naar de productpagina en begin met het schrijven van je review.

Win een thuis-, uit- en 3e shirt

En je maakt OOK nog kans op zowel een thuis-, uit- als 3e shirt van je favoriete club! Het enige wat je hoeft te doen is in november een recensie schrijven over je laatst gekochte voetbalshirt. Vind je bestelde shirt hier, ga naar de productpagina en begin met het schrijven van je review.


Eind november, 30 november 2022 om precies te zijn, loten we onder al onze leden alle gelukkige winnaars! Je kunt hier meer lezen over onze competititeregels. Alle winnaars worden hier bekendgemaakt.