Unisport leden | Jullie zijn de eerste in de rij

01.11.2021

Geschreven door Joeri

Deze maand geven we al onze leden exclusieve toegang tot onze ledensale. We hebben een maand met speciale beloningen en competities voor je samengesteld als bedankje dat je deel uitmaakt van Unisport FC. Van beloningen tot exclusieve ledendeals, live ervaringen online en meer.

Ben je nog geen lid? Dat is geen probleem. Als Unisport FC-lid krijg je als eerste toegang tot unieke voordelen, zoals eerste toegang tot exclusieve producten, ervaringen en nieuws van Unisport. En het is helemaal gratis.


Word lid van Unisport FC Log in op je FC account

Exclusive kortingscode

Deze is voor jullie allemaal! We willen jullie, onze leden, bedanken dat jullie deel uitmaken van onze kleedkamer en dit allemaal mogelijk maakt door je een exclusieve korting van 25% op nieuwe producten te geven. Check je inbox, er wacht een kortingscode op je. Als je lid bent, maar je hebt je uitgeschreven van de nieuwsbrief, update dan je profiel en schrijf je opnieuw in voor de nieuwsbrief.

Als je een nieuw lid bent ontvang je de kortingscode wanneer je een account aanmaakt. Je kan je kortingscode niet gebruiken als je je Unisport-lidmaatschap hebt opgezegd. Je dient je dan opnieuw in te schrijven bij Unisport FC om je kortingscode te kunnen gebruiken.


Word lid van Unisport FC

Gratis bedrukking op alle voetbalschoenen

Gedurende de hele maand november bieden we gratis bedrukking op alle voetbalschoenen aan voor leden. Als je nieuwe voetbalschoenen van Unisport krijgt, kan je ze personaliseren met je naam, nummer en emoji of vlag - net als de profs.

Wanneer je bent ingelogd als lid, worden er geen kosten in rekening gebracht voor het personaliseren van je voetbalschoenen. De prijzen worden automatisch bijgewerkt.


Personaliseer je nieuwe paar voetbalschoenen

Exclusieve ledensale

Ken jij iets beters dan nieuwe uitrusting aantrekken? Wij niet. Scoor tot 50% korting op onze beste voetbalgear. Unisport-leden kunnen tot 50% besparen op voetbalschoenen, sportkleding en lifestyle van de grootste merken. Unisport biedt populaire producten voor zowel heren, dames als kinderen. Dus sla je slag en scoor een deal tijdens Member November.


Vind afgeprijsde ledenproducten

Win je favoriete producten

Log in bij de kleedkamer en voeg je favoriete producten toe aan je 'Mijn favorieten' om kans te maken op AL je favoriete producten. Op 30 november kiezen we een gelukkige winnaar.

Je ontvangt ook updates wanneer je favoriete producten afgeprijsd zijn! Dat noemen we een win-win situatie.


Ga naar je favorieten

Win ongelooflijke voetbalprijzen!

Unisport FC is er voor iedereen. De club die je voetbaldromen tot leven brengt en in november doen alle leden die een bestelling van meer dan € 250,- plaatsen automatisch mee aan de competitie om geweldige prijzen te winnen!

Samen met PUMA maak je kans op twee tickets voor ofwel een AC Milan ofwel een Manchester City thuiswedstrijd in 2022!

En samen met adidas kan je twee tickets voor een Real Madrid, Bayern München, Manchester United, Juventus of een FC Kopenhagen wedstrijd winnen, en twee tickets voor een Zweden of Duitsland-interland in 2022!


Wat nog wanzinniger is, is dat je een jaar lang voetbalschoenen kan winnen uit de nieuwste packs van elk merk naar keuze, de prijs omvat vier paar voetbalschoenen: een paar FG/AG, zaalvoetbal, turf en een paar sneakers! EN je maakt ook nog kans op een thuis-, uit- en 3e shirt van je favoriete club!


Op 30 november kiezen we alle gelukkige winnaars uit al onze leden! Hou er rekening mee dat vliegtickets, accommodatie en vervoer niet zijn inbegrepen. Je kan hier meer lezen over onze competitieregels en alle winnaars worden hier aangekondigd.